MAREO

zwroty i wymiany

Możliwość dokonania wymiany wszystkich produktów bazujących na konfiguracji kolorów z naszej podstawowej palety oraz podstawowej tabeli rozmiarów.  Brak możliwości dokonania wymiany produktów wykonanych na wymiar, w kolorze spoza naszej palety oraz wykonanych zgodnie ze specyfikacją klienta. Zgłoszenia wymiany dokonać należy w ciągu 7 dni kalendarzowych. Z uwagi na wykonywanie usług pod zamówienie nie obowiązuje termin czternastodniowy. 

W przypadku niedopasowania wymiaru masz możliwość dokonania bezpłatnej korekty rozmiaru. Sprawdź więcej w zakładce REALIZACJE.

Możliwość dokonania zwrotu wszystkich produktów bazujących na konfiguracji kolorów z naszej podstawowej palety oraz podstawowej tabeli rozmiarów.  Brak możliwości dokonania wymiany produktów wykonanych na wymiar, w kolorze spoza naszej palety oraz wykonanych zgodnie ze specyfikacją klienta. Zgłoszenia wymiany dokonać należy w ciągu 7 dni kalendarzowych. Z uwagi na wykonywanie usług pod zamówienie nie obowiązuje termin czternastodniowy. 

W przypadku niedopasowania wymiarów masz możliwość dokonania bezpłatnej korekty rozmiaru. Sprawdź więcej w zakładce REALIZACJE.

Aby dokonać zwrotu lub wymiany produktu poinformuj nas o tym fakcie drogą mejlową pod store@mareo.eu, lub drogą listowną. Do przesyłki dołączyć należy informacje o wymianie wraz z danymi podanymi w pierwotnym zamówieniu, a w przypadku zwrotu również numer rachunku do jego wykonania. Przesyłkę odesłać możesz samemu lub zamówimy po nią kuriera.

pl_PLPolish