MAREO

USŁUGI

Każdy klient ma możliwość zakupu wzorów dostępnych w katalogu sklepu. Usługa szycia przekazana jest do realizacji po złożeniu zamówienia. Klient ma również możliwość zakupu gotowych produktów ready-to-wear w przypadku ich dostępności.

Podejmujemy się realizacji projektów stworzonych przez naszych klientów. Bazując na pomyśle i inspiracjach klienta zaproponujemy oraz wykonamy odpowiedni projekt.

Skontaktuj się z nami celem uzyskania szczegółów.

Klient dokonać może personalizacji wzorów widocznych w katalogu. Wzory zaprojektowane zostały tak, aby móc ułatwić klientowi dopasowanie projektu względem swoich potrzeb. Personalizacji podlegają wymiary, tj. długości, obwody, cechy dodatkowe, takie jak; kaptury, stójki, kołnierze, odpinane rękawy itp.

Prosimy o kontakt celem uzyskania pełnej wyceny wybranych usług.

Usługa personalizacji wymiarów mieszcząca się w granicach naszej sugerowanej rozmiarówka jest bezpłatna.

Na specjalne zamówienie klienta wykonać możemy kolor spoza naszej palety.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej szczegółów.

Wysyłka

Wysyłka następuje w ciągu 2 dni roboczych od momentu ukończenia realizacji zamówienia. Dostawa na terenie Polski realizowana jest w ciągu 1-2 dni roboczych od nadania przesyłki. Dostawa na terenie UE, UK realizowana jest w ciągu 2-4 dni roboczych.  Dostawa do USA, Kanady realizowana jest w ciągu 3-7 dni roboczych.

Aby uzyskać więcej informacji odnośnie czasu realizacji, przejdź do zakładki REALIZACJA.

Przesyłki organizowane są za pośrednictwem zewnętrznych firm kurierskich. Klient ma możliwość wyboru firmy kurierskiej w momencie składania zamówienia.

Wysyłka zamówień jest darmowa. 

Wszystkie przesyłki ubezpieczane są na wartość zamówienia. W przypadku zagubienia przesyłki, lub otrzymania przesyłki uszkodzonej klientowi przysługuje prawo dochodzenia zwrotu za poniesione straty bezpośrednio u firmy kurierskiej. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji, jeżeli klient wyrazi taką chęć, zamówienie realizowane jest przez nas ponownie w trybie priorytetowym, a w międzyczasie dochodzimy roszczeń z firmą kurierską w imieniu klienta.

PŁATNOŚCI

Klient skorzystać może z szybkich metod płatności elektronicznych. Płatności dokonać można BLIK’iem, przelewem elektronicznym po wskazaniu banku, oraz kartą debetową lub kredytową.

Klient dokonać może płatności za pośrednictwem przelewu bankowego. Dane do wykonania przelewu klient otrzymuje po złożeniu zamówienia na stronie, oraz w wiadomości mejlowej. 

Płatność przy odbiorze u kuriera możliwa jest wyłącznie po wcześniejszej wpłacie zadatku potwierdzającego na kwotę stanowiącą minimum 10% wartości zamówienia. Zadatek ma stanowić potwierdzenie odbioru z uwagi na wykonywanie produktów pod zamówienie.

Korzystając z usług pośredników płatności elektronicznych wybrać możesz system płatności ratalnych.

REALIZACJA

Usługa realizacji produktu realizowana jest po złożeniu zamówienia. O wysyłce zamówienia klient informowany jest mejlowo.

Z uwagi na charakter i standard świadczonych usług obowiązuje kolejka na realizację zamówień. Zaklasyfikowanie zamówienia jako priorytetowego wiąże się z dodatkowymi kosztami. Priorytetowa realizacja trwa nie krócej niż 6 dni z uwagi na procedury kuśnierskie oraz impregnacyjne zgodnie ze standardami marki.

Czas realizacji zależy jest od kolejki zamówień, oraz dostępności wybranych materiałów. Za standardowy czas realizacji uznajemy 7 dni roboczych, który ulec może wydłużeniu zgodnie z informacją w akapicie pierwszym. Celem uzyskania informacje odnośnie konkretnej realizacji prosimy o kontakt z obsługą klienta.

W przypadku niedopasowania rozmiaru, gdy okaże się on za duży dokonamy bezpłatnej jego korekty po zakupie. Czas wykonania korekty uzależniony jest od aktualnej kolejki zamówień, nie przekracza on jednak 30 dni. Z uwagi na zalecany zapas nie dokonujemy korekty wyrobów, które są za małe, tym samym nie powiększamy ich. Towar po korekcie nie podlega zwrotowi i wymianie. 

zwroty i wymiany

Możliwość dokonania wymiany wszystkich produktów bazujących na konfiguracji kolorów z naszej podstawowej palety oraz podstawowej tabeli rozmiarów.  Brak możliwości dokonania wymiany produktów wykonanych na wymiar, w kolorze spoza naszej palety oraz wykonanych zgodnie ze specyfikacją klienta. Zgłoszenia wymiany dokonać należy w ciągu 7 dni kalendarzowych. Z uwagi na wykonywanie usług pod zamówienie nie obowiązuje termin czternastodniowy. 

W przypadku niedopasowania wymiaru masz możliwość dokonania bezpłatnej korekty rozmiaru. Sprawdź więcej w zakładce REALIZACJE.

Możliwość dokonania zwrotu wszystkich produktów bazujących na konfiguracji kolorów z naszej podstawowej palety oraz podstawowej tabeli rozmiarów.  Brak możliwości dokonania wymiany produktów wykonanych na wymiar, w kolorze spoza naszej palety oraz wykonanych zgodnie ze specyfikacją klienta. Zgłoszenia wymiany dokonać należy w ciągu 7 dni kalendarzowych. Z uwagi na wykonywanie usług pod zamówienie nie obowiązuje termin czternastodniowy. 

W przypadku niedopasowania wymiarów masz możliwość dokonania bezpłatnej korekty rozmiaru. Sprawdź więcej w zakładce REALIZACJE.

Aby dokonać zwrotu lub wymiany produktu poinformuj nas o tym fakcie drogą mejlową pod store@mareo.eu, lub drogą listowną. Do przesyłki dołączyć należy informacje o wymianie wraz z danymi podanymi w pierwotnym zamówieniu, a w przypadku zwrotu również numer rachunku do jego wykonania. Przesyłkę odesłać możesz samemu lub zamówimy po nią kuriera.

GWARANCJA I REKLAMACJE

Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją zgodności oraz jakości podyktowaną standardami marki. Wszystkie produkty zagwarantowane mają ich zgodność z ustaleniami klienta oraz zdjęciem przykładowym. 

Wszystkie produkty objęte są dwuletnią gwarancją. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, w tym defektów wywołanych przez inne produkty mające styczność z naszymi wyrobami.

Celem złożenia reklamacji należy przesłać informację drogą mejlową na store@mareo.eu lub drogą listowną wraz z produktem. Reklamacja rozpatrywana jest w ciągu 14 dni. W przypadku zaakceptowania reklamacji procedury z nią związane realizowane są w ciągu 30 dni od otrzymania decyzji. 

pl_PLPolish