• Dalmierz laserowy EVOX HT-60

Symbol: 00-0481
149.00 -2% 145.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu od 1 do 3 dni (zależne od magazynu)
Cena dostawy 5.7
Paczka w Ruchu Pobranie 5.7
Paczka w Ruchu 5.7
Paczkomaty InPost 11.28
Kurier DPD Polska 15
Paczkomaty InPost Pobranie 16
Kurier DPD Polska Pobranie 18
Dostępność 10 szt.
Waga 0.191 kg
Zostaw telefon

Dalmierz laserowy HT-60 EVOX został stworzony z myślą o wygodnym, praktycznym i precyzyjnym pomiarze odległości, powierzchni oraz objętości. Zakres pomiaru urządzenia wynosi od 0,05 do 60 m, a dokładność pomiaru to ±1,5 mm.
Dalmierz laserowy ma szeroki zakres zastosowań w budownictwie i przemyśle. Jest bardzo przydatny i wygodny, dając dokładny pomiar odległości, powierzchni i objętości, zwłaszcza w dużych obszarów, takich jak pokoje, apartamenty, budynki, fabryki, magazyny, ogrody, drogi, infrastruktury.
Pozwala na pomiary odległości, powierzchni, objętości oraz dodawanie i odejmowanie wyników. Szybki dostęp do wszystkich funkcji możliwy jest dzięki intuicyjnemu menu, natomiast przejrzysty wyświetlacz dodatkowo wpływa na ułatwienie obsługi. Dalmierz cechują poręczne rozmiary, dzięki czemu mieści się on w kieszeni koszuli. Wyniki pomiaru można wyświetlać w różnych jednostkach: metrach, calach oraz stopach. Dodatkowa funkcja pomiaru pośredniego długości pozwala na znaczne skrócenie czasu pomiaru.
Miernik posiada klasę ochronności IP54, co sprawia, że jest odporny na pyły i wodę w trakcie prac budowlanych.
Oznaczenie/Oznakowanie CE (Conformité Européenne) umieszczone na wyrobie jest deklaracją producenta, że oznakowany wyrób spełnia wymagania dyrektyw tzw. "Nowego Podejścia" Unii Europejskiej (UE).
 
UWAGA! Jest to oryginalny dalmierz HT-60 marki EVOX. Na ten oryginalny produkt najwyższej jakości oferujemy gwarancje 24 miesiące! Dalmierz posiada Świadectwo Sprawdzenia wydane przez autoryzowane, renomowane laboratorium REMES z Gdańska. Dalmierz posiada również certyfikat zgodności CE.
Na życzenie za dodatkową opłatą netto 80,00 zł (brutto 98,40 zł) możemy wystawić świadectwo sprawdzenia na numer seryjny zakupionego dalmierza i dane Państwa firmy (jeżeli ktoś chce skorzystać z tej opcji prosimy zgłosić to przed zakupem), czas realizacji ulegnie wydłużeniu o czas zlecenia.
Świadectwo wzorcowania/sprawdzenia to dokument, który potwierdza, że przyrząd spełnia określone właściwości metrologiczne, a tym samym pomiary wykonywane za pomocą tego przyrządu można uznać za wiarygodne, rzetelne oraz zgodne z danymi podanymi przez producenta. Potocznie stosuje się także określenia świadectwo kalibracji, certyfikat kalibracji, certyfikat wzorcowania, świadectwo sprawdzenia.

SPECYFIKACJA:
Marka: EVOX
Model: HT-60
Kolor: żółto-czarny
Zakres pomiaru: 0,05-60 m
Dokładność pomiaru: ±1,5 mm
Wyświetlacz: 2,5''
Zasilanie: 2×AAA bateryjne
Baterie w zestawie: nie
Typ lasera: klasa 2
Długość wiązki lasera, moc: 630-660 nm, <1 mW
Gwarancja: 24 miesiące

ZESTAW ZAWIERA:
- dalmierz,
- pokrowiec.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie