• Akumulator R6 Panasonic Eneloop 2000 mAh z blaszkami U

Symbol: 00-0646
11.99 -17% 9.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu od 1 do 3 dni (zależne od magazynu)
Cena dostawy 5.7
Paczka w Ruchu Pobranie 5.7
Paczka w Ruchu 5.7
Paczkomaty InPost 11.28
Kurier DPD Polska 15
Paczkomaty InPost Pobranie 16
Kurier DPD Polska Pobranie 18
Dostępność 20 szt.
Waga 0.031 kg
Zostaw telefon

Akumulator Panasonic Eneloop R6/AA 2000 mAh Ni-Mh BK-3MCCE z przygrzanymi blaszkami.

NOWOŚĆ! ULEPSZONA SERIA BK-3MCCE
- do 2100 cykli ładowania!
- zachowuje 70% pojemności po 5 latach!
- pracuje w niskich temperaturach do -20°C!
- naładowany w procesie produkcji energią słoneczną

Eneloop to akumulator o długim okresie eksploatacji, fabrycznie naładowany. Pozwala oszczędzić energię i pieniądze. Teraz można go naładować i rozładować nawet 2100 razy.

Czym jest Eneloop?
To nowa generacja akumulatorków, z których można korzystać równie łatwo, jak z tradycyjnych baterii, a następnie ponownie naładować. Eneloop to nowe akumulatorki, który mogą zmienić twój styl życia.

Eneloop to ekologiczne akumulatory nowej generacji, popularne w ponad 60 krajach na całym świecie, proponują zmianę stylu życia i „ponowne wykorzystywanie" zamiast „wyrzucania". Zmień przyszłość naszego środowiska, zmieniając swoje baterie.

Korzyści ekonomiczne
Mimo że koszt początkowy akumulatorów jest wysoki, inwestycja w technologię Eneloop zwraca się zaledwie po kilku cyklach ładowania, a zysk w długim okresie jest bardzo duży. 
Akumulatory Eneloop można ładować aż do 2100 razy.

Gotowość do użycia
Akumulatory Eneloop są sprzedawane wstępnie naładowane i są gotowe do natychmiastowego użycia po zakupie. Nie ma potrzeby ładować ich przed użyciem.

Niski współczynnik samoczynnego rozładowania
Podczas gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed użyciem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technologia Eneloop firmy Panasonic sprawia, że akumulatory Eneloop mogą utrzymać 70% swojego ładunku nawet przez 5 lat.

Możliwość przetworzenia i ekologiczność
Szacuje się, że w zeszłym roku wyrzucono ponad 40 miliardów tradycyjnych baterii. Akumulatory Eneloop to synonim energii odnawialnej — można je ładować nawet 2100 razy! Użycie akumulatorów Eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże chronić środowisko.

Czysta energia
Dzięki systemowi Green Power Certification System akumulator Eneloop zostaje fabrycznie naładowany „ekologiczną" energią z ogniw fotowoltaicznych.

Akumulator o stabilnym poziomie napięcia
Jedną z głównych cech technologii Eneloop jest wyższy poziom napięcia. Wiele urządzeń wyłącza się lub sygnalizuje niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Tradycyjny akumulator Ni-Mh traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny bardzo szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1 V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem Eneloop można zrobić znacznie więcej zdjęć.

Praca w niskich temperaturach
Akumulatory Eneloop charakteryzują się doskonałą wydajnością przy temperaturze 0°C i można ich używać nawet w temperaturze -20°C.

Charakterystyka rozładowania przy 0°C (przy rozładowaniu ciągłym 500 mA)
Niskie temperatury

Akumulator Eneloop jest w stanie utrzymać niski współczynnik samoczynnego rozładowania nawet w temperaturze -20°C. Czas pracy będzie krótszy niż w przypadku temperatury pokojowej.

SPECYFIKACJA:
- oznaczenia: R6 / AA / MIGNON / BK-3MCCE,
- opis: akumulator niklowo-wodorkowy,
- pojemność typowa: 2000 mAh,
- pojemność minimalna: 1900 mAh,
- napięcie: 1,2 V,
- Wymiary: 14,5×50,5 mm.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie